Monday, 4 June 2012

Badania lekarskie dla kierowców w Manchesterze - Prawo jazdy DVLA D4

Aby odnowić lub uzyskać prawo jazdy w Anglii, dla kategorii innych niż B lub A, brytyjskie przepisy wymagają od kierowców, przejścia badań medycznych.


W tym celu nasza placówka przygotowała specjalną procedurę, kompletnie w języku Polskim i uproszczoną pod względem formalnym i organizacyjnym.


Jeżeli jesteś kierowcą starającym się o wymianę swojego obecnego prawa jazdy na brytyjskie lub zamierzasz rozpocząć naukę jazdy to ta usługa jest właśnie dla Ciebie.


Aby zdobyć takie kwalifikacje możesz spotkać się z naszym lekarzem specjalistą, który na podstawie badań oraz wywiadu wypełni dla Ciebie wniosek medyczny do DVLA.

Aby móc przystąpić do badania prosimy zarejestrować się w naszej przychodni. Możesz to zrobić dzwoniąc na jeden z podanych numerów telefonów

  • 08442092149, 01617071983, 07955280690


lub poprzez komunikator

  • Gadu-Gadu: 12041857

  • Skype: PrivateSurgeryManchester


a nawet przez

Bardzo pomocne by było gdybyś miał już ze sobą wniosek D4 – MEDICAL EXAMINATION REPORT D4 ale jeżeli go nie posiadasz to nic nie szkodzi. Jesteśmy w stanie poradzić sobie i z takim problemem.

Ten raport medyczny, który umożliwi dalszą rejestrację lub odnowienie prawa jazdy, wypełnimy dla Ciebie a Ty w terminie do 4 miesięcy musisz go odesłać do DVLA do rejestracji.

Całość obsługi i rejestracji w naszej przychodni wykonywana jest w języku Polskim.

PPMCR

Kompleksowe badania wykonamy dla Ciebie w naszej przychodni mieszczącej się przy 482-484 Liverpool Road, M30 7HZ (na rogu M30 7HE – Nr 1 Clifford Street), Eccles, Greater Manchester. Nasza rejestracja pracuje 7 dni w tygodniu.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zadzwoń do rejestracji lub napisz maila: rejestracja@prywatna-przychodnia.com

 
0 161 707 1983Rejestracja...lub wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy:


WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

No comments:

Post a Comment