Friday, 3 January 2014

Przyjęcia lekarzy po Nowym Roku

Witamy serdecznie Państwa pierwszym wpisem po Nowym Roku.

Również w związku z rozpoczęciem się Nowego Roku 2014 pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia aby ten Nowy Rok był lepszy o poprzedniego, owocny i radosny. Wszelkiej pomyślności!

W tej chwili już wszyscy nasi lekarze wrócili z urlopów, wizyt w ojczyźnie i są do państwa dyspozycji. Najbliższy weekend do dostępność lekarzy: - stomatologa - ginekologa - laryngologa - pediatry - internisty (specjalisty medycyny wewnętrznej) - lekarza rodzinnego (ogólnego) - chirurga oraz specjalistów - dietetyka - trenera osobistego - rehabilitanta - masażysty pracowni - EKG - USG - laboratorium badań - Rezonansu Magnetycznego Dodatkowo dostępne są również usługi w postaci badań dla kierowców DVLA, USG piersi, tarczycy, brzucha, nerek Jeżeli potrzebujesz pomocy lekarskiej, twoi znajomi lub bliscy, lub chcesz wykonać rutynowe sprawdzenie stanu zdrowia, zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług. Być może dla niektórych z Państwa będzie to spełnienia noworocznych postanowień?
Rejestracja naszej przychodni jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00. Aby umówić się na spotkanie z lekarzem lub specjalistą należy w pierwszej kolejności umówić się na wizytę telefonicznie lub osobiście w naszej placówce na Eccles. Telefony do rejestracji to 0844 2092 149, 0161 707 1983, 07955 280 690. Zapraszamy serdecznie.
Badania lekarskie dla pacjentów Badania lekarskie dla pacjentów

No comments:

Post a Comment